Bakel is opgeschrikt door de vondst van een aantal enorme bommen uit de tweede wereld oorlog. Aanstaande zondag zullen deze bommen worden geruimd vanaf de locatie waar de gemeente van zins is huizenbouw te realiseren.
Tijdens deze ruimingsactie zal een deel van de omgeving worden afgezet en zullen de mensen binnen de gevaarsarea worden geevacueerd.
Helaas valt sporthal de Beek binnen de gevarenzone. De gemeente Gemert-Bakel kan niet anders dan de zaal niet laten bezetten. Zij hebben ons als alternatief aangeboden de sporthal in Gemert.
Aangezien wij geen enkele andere optie open hebben zullen we onze huldigingsdag niet in Bakel maar in de sporthal in Gemert laten plaatsvinden.
Geef dit a.u.b. direct door aan de betrokken chauffeurs, teams, begeleiders e.d. Het zou zonde zijn al ons evenement verstoord wordt door het feit dat mensen onverrichterzake naar Bakel rijden.
Sorry voor al het ongemak,
Namens de BCJ,
Walter.
Recente reacties
1 jaar 4 weken geleden